Двері Сходи Меблі
із натурального дерева

(097)975-77-09
(097)818-51-65
(044)223-95-29

Міжкімнатні дерев'яні

Міжкімнатні дерев'яні двері з масиву прекрасно підходять для інтер'єрів у класичному стилі, створюють відчуття стабільності та  надійності. Деревина листяних порід дерева відрізняється природною унікальністю та красою. Тільки масивна деревина твердих порід може забезпечити у вашому будинку одночасно природну красу і хорошу звуко і теплоізоляцію. Тому такі міжкімнатні дерев'яні двері із дуба, ясена, вільхи найпрестижніші і дорогі. Якщо міжкімнатні дерев'яні двері з дуба, ясена, вільхи виготовлені з дотриманням всіх тонкощів технології, то будуть служити довго. Їх довговічність багато в чому залежить від якості застосовуваних клеїв і лаків.

Двері з дерева можуть бути виконані з деревини різних порід. Вартість на дерев'яні двері залежить від того, який матеріал буде використаний для їх виготовлення. Ціна на двері з масиву дерева може дуже сильно коливатися залежно від породи дерева, від складності виготовлення моделі у виробництві, і т.д. На сьогоднішній день найбільшою популярністю користуються двері з таких порід дерева як дуб, ясен, клен, вільха, сосна. Звичайно, це далеко не повний перелік порід дерева, які ми використовуємо у виробництві, дерев'яні двері також можуть бути виготовлені і з багатьох інших порід дерева.

Вибираючи дерев'яні міжкімнатні двері, ви не тільки отримуєте екологічно чисту продукцію, а й вносите тепло, затишок і комфорт у свій дім!

Ви можете замовити у нас міжкімнатні дерев'яні двері, ми серйозно стежимо за якістю виготовлення полотна двері, комплектуючих і фурнітури. Ви можете приїхати до нас в офіс і ми поінформуємо Вас для правильного вибору дерев'яних дверей, або ж до Вас може виїхати наш менеджер з конструктором і обговорити всі деталі.

 
Ukrainian (UA) Russian (CIS)