Двері Сходи Меблі
із натурального дерева

(097)975-77-09
(097)818-51-65
(044)223-95-29

Сервіс

Умови обслуговування

При проектуванні і виготовленні дерев'яних дверей, сходів, меблів та різних дерев'яних виробів для приватних осіб і для великих корпоративних замовників - ми виробили ефективний алгоритм взаємодії з клієнтами для максимально якісного обслуговування:

 

  • Консультація в салоні, електронною поштою або в телефонному режимі про якість і асортимент продукції, попередній розрахунок вартості виробів;
  • Виїзд на заміри;
  • Розробка ЗД візуалізації, ознайомлення та консультація замовника з технічними даними (матеріали, фурнітура, етапи виготовлення, монтаж) по виробу;
  • Всі подальші взаємовідносини між замовником і компанією регламентуються договором на виготовлення та монтаж виробів. До договору додаються всі необхідні креслення, після погодження та підписання замовником.
  • Підбір тоніровок  за каталогами або індивідуально, підбір фарб за шкалою «RAL», надання зразків по виробу.
  • Після виготовлення, доставка виробів здійснюється в спеціальній транспортній упаковці на об'єкт замовника.
  • Монтажні роботи проводяться тільки кваліфікованими фахівцями фірми під наглядом відповідальної особи.

 

Гарантія

Гарантія на вироби складає 24 місяців з моменту прийняття замовником виробу та дотримання  інструкції.

ІНСТРУКЦІЯ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА ДОГЛЯДУ ЗА ВИРОБАМИ З ДЕРЕВА

1. Вплив кліматичних факторів та умов навколишнього середовища на меблі.

Дуже важливо знати, наскільки кліматичні характеристики та умови навколишнього середовища можуть вплинути на зовнішній стан та якісні характеристики меблів. Оскільки предмети меблів чутливі до світла, вологості, тепла, холоду, перепадів температури, необхідно запобігати тривалому впливу одного чи кількох факторів, тому що вони викликають прискорене старіння лакофарбового покриття, короблення й деформацію дерев’яних елементів меблів, корозію металевих покриттів елементів меблів.

2.Світло.

Не допускайте прямого впливу сонячних променів на меблеві вироби.

Тривалий прямий вплив сонячного світла може призвести до порушення кольорових та структурних характеристик окремих ділянок меблів.

3.Температура

Висока й низька температура, а також несподівані її перепади можуть пошкодити меблевий виріб чи його частину, тому меблі не повинні бути розташовані ближче 1 метру від джерел тепла, електричного освітлення і мікрохвильового випромінювання. Темпе­ратура повітря при зберіганні і (або) експлуатації повинна бути в межах +10"С - +25°С.

Тривалий вплив цих факторів або контакт меблевих поверхонь з гарячими предметами (прасками, посудом з окропом) можуть призвести до передчасного старіння меблів або призвести до пошкоджень меблевих поверхонь.

4. Вологість.

Відносна вологість в місцезнаходженні меблевого виробу повинна бути в межах  50 % - 70 %.

Забороняється утримувати меблі в умовах крайньої вологості (більше 70%) чи сухості, а тим більше – їх періодичної зміни. Меблі не слід розміщувати поблизу відкритих природних та штучних водойм, фонтанів, а також не можна допускати, щоб на меблі потрапляли бризки води. З часом такі умови можуть вплинути на цілісність меблів або їх елементів.

Поверхні деталей меблів слід протирати сухою м’якою тканиною (фланель, сукно, плюш, міткаль). Догляд за робочими поверхнями (стільниці, мийки и т.п.), повинен здійснюватися м’якою вологою тканиною, поролоновою губкою чи спеціальними щітками із використанням засобів, що не містять агресивних речовин (які пошкоджують покриття елементів меблів), за умови, що використання таких мийних засобів для догляду за меблями передбачене прикладеною до них інструкцією. Рекомен­дується очищати меблі як найшвидше після того, як вона забруднилася. Якщо Ви негайно не видалите таке забруднення, це може призвести до утворення розводів, плям і пошкоджень меблевих виробів та їх частин. В такому випадку необхідно діяти відповідно до інструкцій виробників засобів для очищення меблів. Після завершення будь-якого очищення необхідно висушити, обережно протерти насухо усі частини, що піддавалися вологому очищенню.

5. Агресивні середовища та абразивні матеріали.

В жодному випадку не допускайте впливу на меблеві вироби агресивних речовин (кислот, лугів, масел, розчинників і т.д.) або їх випарів. Подібні речовини та сполуки є хімічно активними – реакція з ними призведе до негативних наслідків для меблів.

Також необхідно пам’ятати, що деякі специфічні миючі (очищувальні) засоби можуть містити високу концентрацію агресивних хімічних речовин і (або) абразивні складові. Застосування подібних миючих засобів забороняється!

6. Лаковані поверхні.

Слід пам’ятати, що всі лаковані поверхні з часом можуть змінювати колір не лише залежно від кліматичних характеристик і умов навколишнього середовища, характеру догляду, але найголовніше – залежно від ступеню дії на них світла. Для чистки необхідно користуватися сухою м’якою тканиною чи замшею з використанням призначених для цього очисників, які, як правило, мають поліруючі властивості. Краще використовувати поліролі для лакованих поверхонь меблів, що мають також очисні властивості.

Категорично не допускається застосування твердих предметів (шкребки, губки з робочим покриттям з пластикового чи металічного волокнистого матеріалу) при очищенні.

Недотримання вищевикладених вимог і рекомендацій даної інструкції по експлуатації і догляду за меблями, що призвели до виникнення недоліків меблевого виробу, є підставою втрати права на гарантійне обслуговування.

Післягарантійне  обслуговування

Дерев'яні вироби надійні і довговічні, при правильній експлуатації та догляді вони можуть прослужити для свого власника багато десятиліть.

Наша компанія готова в будь-який момент прийти на допомогу до своїх замовників незалежно від того, закінчився термін гарантійного обслуговування чи ні.

Післягарантійне обслуговування дерев'яних  виробів включає:

 

  • Профілактичні роботи;
  • Усунення несправностей;
  • Регулювання фурнітури.

 

Всі роботи виконують кваліфіковані фахівці компанії безпосередньо за місцем розташування замовника.

 
Ukrainian (UA) Russian (CIS)