Двері Сходи Меблі
із натурального дерева

(097)975-77-09
(097)818-51-65
(044)223-95-29

Що таке Двері Масив?

Двері із масиву — це дверні полотна, виготовлені методом суцільного заповнення натуральною деревиною. Час, протягом якого служитимуть двері із масиву залежать від того, наскільки ретельно виробники дверей дотримують всі стадії технологічного процесу при  виготовленні. Якість дерев'яних дверей із масиву перш за все визначається підготовкою сировини. Перед використанням деревина має бути максимально  просушена до потрібного стану. Використання сирого або неякісний просушеного матеріалу приводить до тріщин і деформацій, а значить — до погіршення практичних і естетичних властивостей дверей. Окрім цього, якість дверей визначається технологією склеювання масиву: вживаним при цьому клеєм, заданою температурою і тиском.

Існує  дві технології виготовлення дверей з масиву: традиційна з цілісного шматка дерева і сучасніша, яка надійніша і вологостійка, з переклєєного масиву. Схема збірки клеєного масиву полягає в створенні міцного, добре переклєєного подвійного каркасу та елементів дверей, що несуть. Такі двері не покрутить, не поведе, окремі елементи дверей не лопнуть. На двері виготовленні таким чином, виробники дають набагато більший гарантійний термін. Разом із якісним покриттям дверей, такі вироби стають майже "вічними". Тому і ціна на міжкімнатні двері з масиву, як правило, істотно вище, ніж на двері із стільниковим наповненням,  та і важать вони більше.

Для підкреслення структури дерева ми покриваємо прозорими лаками. Найбільш стійким до всіх видів зовнішнього впливу є двокомпонентний поліуретановий лак.  Двері менше схильні до пошкоджень грибками, цвіллю, комахами, і стійкіші до вигорання на світлу.

Фінішне покриття, для якого використовуються різні лакофарбні склади, при його правильному нанесенні впливає на зовнішній вигляд двері (підкреслює природну красу текстури дерева), а заразом і підвищує вологостійкість.  Перед початком нанесення кожного з шарів вся поверхня повинна шліфуватися. У результаті має бути нанесене не менше трьох шарів лаку. Один з найбільш стійких до всіх видів зовнішнього впливу є двокомпонентний поліуретановий лак.

Знаючи, які зусилля прикладенні для виготовлення дверей із массиву потрібно відповідально  доглядати за ними. Для чищення таких дверей варто застосовувати лише спеціальні речовини, забувши про існування звичайних миючих засобів і порошків. При появі незначних дефектів покриття, наприклад у вигляді подряпин, особлива обробка (зашкуріваніє і втирання полірувального воску) дозволить повернути минувщину блиск і однорідність дверної поверхні.

 
Ukrainian (UA) Russian (CIS)